Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Plynovody | REVIS - Praha
Plynovody

Plynovody

Zjistit více

Plynovody

Výstavby a rekonstrukce plynovodů

Výstavbě a rekonstrukci plynovodů různých dimenzí a plynárenských zařízení obecně se věnujeme od počátku našeho založení (*1991). Díky vysokému standardu námi prováděných prací, hluboké technické a výrobní znalosti se zařídíme mezi stabilní a respektované společnosti zabývající se výstavbou a rekonstrukcí plynárenských zařízení. A to i díky aplikaci moderních technologií s důrazem na základní cíle ESG.


Společnost REVIS je certifikovanou organizací pro výkon společných činností v plynárenství certifikačním a registračním orgánem GAS s.r.o. Tato certifikace potvrzuje, že námi prováděné práce v oblastech montáží a oprav plynárenských zařízení dlouhodobě splňují vysokou míru kvality.

V neposlední řadě jsme aktivním členem Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů (ASPP) a účastníkem mnoha odborných sympozií.

P
Plynovody VVTL a VTL +
-

Realizujeme kompletní výstavbu nebo rekonstrukci plynovodů tlakových hladin VVTL a VTL. Naše možnosti nejsou omezeny ani na poli projekčních prací. Díky tomu jsme schopni nejen realizovat stavby a rekonstrukce, ale také je i navrhovat.

P
Plynovody STL a NTL +
-

V rámci naší univerzálnosti realizujeme kompletní výstavbu a rekonstrukci plynovodů tlakových hladin STL a NTL v hl. m. Praha (distribuční síť Pražská plynárenská a.s.) a v regionu střední Čechy (distribuční síť provozovaná GasNet, s.r.o. a distribuční síť provozovaná EG.D, a.s.). 

O
Ostatní plynárenská zařízení +
-

Kromě výstavby a rekonstrukce rozmanitých dimenzí plynovodů a jejich přípojek se rovněž zaměřujeme na výstavbu a rekonstrukci ostatních plynárenských zařízení, kam řadíme zejména trasové uzávěry a regulační stanice.

P
Pohotovost +
-

Naše společnost zajišťuje pro distribuční a obchodní společnosti 24 hodinovou pohotovost na jejich rozvodech, regulačních stanicích a kotelnách. Zejména zajišťujeme pohotovostní služby v hl. m. Praha pro společnost Pražská plynárenská a.s. a v regionu Střední Čechy (distribuční síť provozovaná GasNet, s.r.o. a distribuční síť provozovaná EG.D, a.s.).

Stavte se

Kde nás najdete?

REVIS - Praha spol. s r.o.

Výpadová 317/19
153 00 Praha 5

Ozvěte se

Jsme tu pro Vás.

Spojovatelka

info@revis.cz
+420 257 910 071

Změnit používání Cookies.